Aktuality

CZECH FASHION WEEK 2020 OPĚT ROZZÁŘÍ MALOU PAŘÍŽ

Móda, umění, design, to vše představí společenská událost sezóny Czech Fashion Week 2020. Jedinečný víkend nabídne bohatý program a mnoho zajímavých hostů. Jedna z mála fashion – kulturních událostí tohoto roku se uskuteční 21. – 22. 8. 2020 v moderních prostorách lázeňské kolonády v Teplicích.

Letošní rok společenským událostem nepřeje. Pořadatelé Czech Fashion Week 2020 se však nevzdávají. Díky se jako jedna z mála módních událostí u nás v letošním roce koná a bude opět hostit české, ale i světové návrháře. Na velkolepém přehlídkovém molu představí své kolekce návrhář a stylista Osmany Laffita, Alice Abraham či Luďek Hanák. Každý rok akci navštíví 2500 návštěvníků a pozvaných hostů z nejrůznějších koutů světa a České republiky. Pozvání přijala řada úspěšných českých infulencerů ze světa módy a designu jako Anna Šulcová.

Czech Fashion Week si bere zacílí nabídnout hostům jedinečný zážitek v podobě jedinečné VIP Lounge, bohatého programu. Záštitu nad letošním ročníkem Czech Fashion Week převzala prezidentská kancelář České republiky, Premiér České republiky, Ministerstvo kultury, Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, Primátor města Teplice Hynek Hanza a Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Závěr tohoto léta bude bezpochyby patřit módě. Nenechte si ujít atmosféru lázeňské kolonády a toho nejlepšího ze světa módy a designu. Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji.

-->