Aktuality

Czech Fashion Week 2023: Casting do Teplic sklidil obrovský zájem

Úspěšný casting pro Czech Fashion Week 2023 v Praze přilákal desítky nadějných modelek a uznávaných návrhářů. Porota v čele s Jiřím Morštadtem měla těžký úkol vybrat ty nejlepší pro přehlídku, která se koná 24. června na kolonádě u domu kultury v Teplicích.

V úterý 23. května se Praha stala epicentrem módy. V rámci příprav na Czech Fashion Week 2023 se zde konal casting, který přilákal desítky nadějných modelek. Zájem byl obrovský, což jen potvrzuje rostoucí prestiž tohoto klíčového módního události.

Casting vedla porota v čele s hlavním producentem akce, Jiřím Morštadtem. Úkol vybrat ty nejlepší z množství talentovaných modelek nebyl jednoduchý. "Casting byl náročný, ale těšíme se na to, co tyto nové tváře přinesou na přehlídku," uvedl Morštadt.

V Praze se setkali i uznávaní návrháři, kteří budou na letošním ročníku prezentovat své kolekce. Někteří z nich sdíleli své náhledy na nadcházející událost. "Czech Fashion Week je pro nás velkou příležitostí ukázat naše nejnovější tvorbu," uvedl jeden z návrhářů.

Přehlídka Czech Fashion Week 2023 se koná 24. června na kolonádě u domu kultury v Teplicích. Vzhledem k úspěchu castingů a obecnému zájmu o akci lze očekávat, že tento ročník bude jedním z nejúspěšnějších. Vybrané modelky se budou prezentovat v kolekcích známých i nových návrhářů a jistě přinesou svěží vítr do světa české módy.

Přehlídka také slibuje řadu fotografií, které pořídil talentovaný fotograf Petr Zapletal mladší. Jeho snímky nejen že zaznamenávají klíčové okamžiky přehlídky, ale také skvěle vystihují atmosféru a energii této módní události.

Nyní, s castingem za námi, se všechna pozornost soustředí na samotnou přehlídku. Událost Czech Fashion Week 2023 představuje nejen oslavu módy, ale také ukázku talentu a kreativity, které Česká republika má nabídnout. Zájem o letošní ročník je důkazem toho, že česká módní scéna má co nabídnout světu.

-->