FINALISTKA TOP MODEL OF THE YEAR 2016 V SOUTĚŽI ČESKÁ MISS - GRATULUJEME

14. 02 2017

Chcete se o Mirce dozvědět více informací, přečtěte si hezký rozhovor a poznejte Mirku blíže. 

Proč bys zrovna Ty měla být Českou Miss?
Na letošní ročník České Miss, se cítím velmi dobře připravená. Tvrdě jsem na sobě pracovala ve všech směrech. Všechny své zkušenosti bych se snažila uplatnit na světové soutěži a bylo by mi ctí reprezentovat náš stát.


V čem spočívá Tvá jedinečnost a originalita?
Věřim, že každý člověk je svým způsobem originál. Mezi moje vlastnosti, které jsou originální, patří vysoká cílevědomost, jsem pracovitá a zodpovědná. Mám své cíle a sny, které se snažím realizovat.


Co od soutěže Česká Miss očekáváš a co by Ti případně Tvá účast ve finále měla přinést?
Česka Miss byla vždy mým snem, který nyní prožívám. Očekávám skvělá a nová přátelství, růst své profesionality, možnost pomáhat a věnovat se naplno tomu, co miluji. Jsem připravená si svůj úspěch zasloužit.


Kdo je Tvůj vzor či inspirace a proč?
Snažím se žít svůj život originálním způsobem, přesto se snažím ispirovat vzory a osobnostmi. Například oblast modelingu - Eliška Bučková, Andrea Verešová, a Aneta Vignerová. Moda - Blanka Matragi, světové značky. A jelikož jsem modelka, tanečnice, a občas zpívám, tak často sleduji a inspiruji se Beyonce.


Jaké osobnosti Tě inspirují na sociálních sítích a koho nejraději sleduješ?
Sociální sítě jsou fenomén dnešní doby a mají neuvěřitelnou popularitu. Díky sociálních sítí mám spoustu přátel a kontaktů. Mezi lidi které sleduji, je Beyonce, Adriana Lima, Karolína Kurková, Simona Krajnová, velmi se mi líbí profil či Instagram - Elišky Bučkové, Anety Vignerové, nebo Natálii Kotkové, Karolíny Mališové, i Nikol Švantnerové.


Co bys pro úspěch a vítězství v soutěži nikdy neudělala?
Pro úspěch bych udělala spoustu věcí, rozhodla jsem se splnit si svůj sen, ale chci vše získat férovým způsobem.


Co považuješ za svůj nejsilnější životní zážitek?
Mezi mé nejsilnější zážitky bylo, když se narodil můj mladší bráška Pavlík. Mezi můj profesní úspěch patří - natáčení reklamy s modelkou z Victoria’s Secret.


Pokud by sis měla vybrat jedno zvíře, které Tě charakterizuje a vystihuje, jaké by to bylo?
Je spousta zvířat, které obdivuji pro jejich vlastnosti. V současné době je mé nejoblíbenější zvíře delfín, u kterého se mi líbí jeho skvělé charisma, úcta ke své rodině, a jeho přátelství s lidmi. Mou osobnost také dobře vystihuje zvíře, které se mi moc líbí, a to je silná kočkovitá šelma - černý panter.


Jak umíš čelit stresu a jak v případě náročných situací reaguješ?
Vím, že v životě tak jako radost a pohoda, patří také občas stres. Snažím se ho zvládnout co nejlépe, a věřím, že když člověk zvládne stresovou situaci, tak se rozvíjí.


Podporuješ již nyní nějakou charitativní činnost? Pokud ne, jaký typ charitativního zaměření je Ti nejbližší?
Myslím si, že povinnosti člověka, kterému se daří, je nezapomínat na ty, kteří pomoc potřebují. Sleduji charitativní projekty. Chtěla bych spolupracovat s Veronikou Kašákovou. Také jsem přispěla mezinárodní charitativní organizaci UNICEF. Velmi rada bych pomáhala dětem.


Co chceš v životě dokázat a kde se vidíš za rok, za pět let a za deset let?
Je mi 22 let. Příští rok bych se určitě chtěla naplno věnovat kariéře. Pokud uspěju v České Miss, tak co nejlépe reprezentovat Českou republiku. Věřím, že po ukončení své profesní kariéry poznám skvělého muže, se kterým bych chtěla mít 3 zdravé a štastné děti.

 
.

Speciály

Aktuality

Zajímavosti

Rozhovory

Program