Aktuality

Producent Jiří Morštadt: Těším se opět na skvělou atmosféru

Jiří Morštadt, producent Czech Fashion Week, hovoří o přípravách na letošní ročník módní show. Vylepšení zahrnují charitativní rozměr ve spolupráci s modelkou Lenkou Kocmanovou - Taussigovou a nové tváře na mole. Různí návrháři, včetně studentů z Univerzity J. E. Purkyně, představí svou tvorbu. Osmany Laffita bude hostem v publiku, zatímco Jitka Klett předvede závěrečnou přehlídku. Vstupenky budou k dispozici online i fyzicky v Teplicích za příznivé ceny. Termín akce je 24. června na kolonádě u Domu kultury v Teplicích. Morštadt děkuje partnerům, jako je Skupina 7sev.en, město Teplice a BMW Kopecký, za podporu projektu. Více informací lze najít na webové stránce www.czechfashionweek.eu .

Producent Jiří Morštadt: Těším se opět na skvělou atmosféru

Čas utíká jako voda a produkce letošního ročníku velkolepé módní show Czech Fashion Week pracuje na plné obrátky. Na co se mohou diváci těšit, na to jsme se zeptali autora myšlenky a hlavního producenta Jiřího Morštadta.

Jak pokračují přípravy?

Letošní ročník bude v několika oblastech vylepšen. Díky spolupráci s modelkou Lenkou Kocmanovou - Taussigovou a jejím úspěšným projektem Krása pomáhá dětem přibyde opět charitativní rozměr.  Za sebou máme casting modelek, spojený se setkáním s návrháři. Vedle předních českých modelek dáme letos příležitost i novým tvářím tak, jako v přechozích letech.  V Teplicích letos představí svoji tvorbu návrháři Naďa Moravcová, Jiřina Matoušová (Werso), Liliana Augustinová (Fashion Island), Luděk Hanák, Jiří Moravec a Jitka Klett. Šanci předvést svůj um a fantazii v oblasti designu a módy na veřejnosti dostanou tentokrát i studenti Univerzity J. E. Purkyně z Ústí nad Labem.

Místo Osmanyho Laffity bude mít závěrečnou přehlídku Jitka Klett?

Po osmi letech spolupráce s Osmanym Laffitou jsme se dohodli na samostatné show v produkci Czech Fashion Weeku k dvacetiletému výročí jeho tvorby. Ani letos ale v Teplicích chybět nebude, jako čestný host  usedne v publiku.

Kde budou k mání vstupenky?

Celou show děláme pro diváky a systém prodeje vstupenek se snažíme stále zlepšovat. Jako obvykle budou k mání online na Ticket portálu, fyzicky je bude možné vyzvednout nebo zakoupit v pokladně Domu kultury v Teplicích. Jejich ceny budou opět cenově velmi přijatelné, díky podpoře města Teplice a partnerů bude taxa začínat na 250 korunách za jednu přehlídku.

Kdy nastane den D a obléknete se do gala?

V sobotu 24. června jako obvykle na prosklené kolonádě u Domu kultury v Teplicích. K červnovému termínu jsme se vrátili proto, abychom předešli rozmarům počasí, hlavně co se teploty týče.  V září už přeci jen bývá chladněji a nám jde o maximální komfort pro diváky.

Sluší se poděkovat partnerům, bez kterých by se projekt uskutečnit nemohl…

To je pravda. Letos se ke stávajícím z minulých ročníků připojila Skupina 7sev.en jako generální partner, přidal se Ústecký kraj a SVS, z těch tradičních rád jmenuji město Teplice, BMW Kopecký, Knaufinsulation a mnoho dalších, kterým je třeba poděkovat. 

Bližší podrobnosti můžete sledovat na www.czechfashionweek.eu

Producent Jiří Morštadt s partnerkou, modelkou  Asya Sun

-->