Aktuality

Účast Miss ČR na Czech Fashion Week v Teplicích podporuje charitu

Osmý ročník Czech Fashion Week v Teplicích přinese nejen módní show na vysoké úrovni, ale také příležitost podpořit dobrý účel. Kromě modelů z Miss ČR, které povede Lenka Kocmanová-Taussigová, se očekává také silný charitativní prvek v podobě podpory teplické nemocnice.

V rámci světa módy se často hledají způsoby, jak spojit krásu s dobrou věcí - a letos to na Czech Fashion Week (CFW) v Teplicích nebude jiné. Už osmý ročník této módní události, která se stala nezbytnou součástí českého módního kalendáře, nese nejen estetický náboj, ale také silný charitativní prvek.

Jedním z hlavních lákadel letošního ročníku bude účast modelů z minulých ročníků soutěže Miss ČR. Tyto ženy, které se v minulosti zapsaly do dějin české krásy, se vrátí na přehlídkové molo v Teplicích pod vedením Lenky Kocmanové-Taussigové. Ta si nejen připsala titul Miss sympatie v roce 2008, ale také stojí za úspěšným projektem "Krása pomáhá dětem". Její spolupráce s produkcí CFW nabízí příležitost k propojení módního průmyslu s charitativní činností.

Výtěžek z představení, podpořený příspěvky sponzorů, půjde přímo na konto teplické nemocnice. Zde probíhá modernizace gynekologicko-porodnického oddělení, které se snaží poskytnout ještě lepší péči pro ženy a děti v regionu. Finanční příspěvky z CFW tedy pomohou k vylepšení zdravotnických služeb a k zajištění komfortu pro pacienty.

Tuto charitativní část programu doplní vystoupení elektrického smyčcového tria INFLAGRANTI. Slovem bude akci doprovázet populární moderátor TV Nova, Rey Koranteng.

Osmý ročník Czech Fashion Week v Teplicích tak ukazuje, že móda může být nejen o estetice, ale také o podpoře společensky důležitých cílů. Skrze tento událost, krása skutečně pomáhá - a to nejen dětem, ale i celému teplickému regionu.