Aktuality

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

   jsme rádi, že naše společnosti European Press Holding, a. s. a Czech Fashion Week, s.r.o. mohou pro vás tak, jako v předchozích deseti letech i tentokrát připravit skvělé společensko-kulturní akce a módní přehlídky v rámci CFW 2004.  

  První bude tvorba jednoho z předních módních návrhářů Osmanyho Laffity s názvem Gracias, která bude oslavou jeho dvacetileté práce v České republice a zároveň připomene 20. výročí vstupu ČR do Evropské unie. Tato velkolepá show v produkci Czech Fashion Week se bude konat v nádherných prostorách  na Triumfálním schodišti Národního muzea na Václavském náměstí v Praze. Pro diváky a milovníky módy a designu jsme připravili další přehlídky předních tuzemských i zahraničních návrhářů. Jejich modely vynesou modelky známé ze soutěží krásy. Původní zahajovací, která se měla konat v sobotu 8. června v Teplicích, jsme museli kvůli technickým důvodům rekonstrukce domu kultury a po vzájemné dohodě s vedením města přesunout na 14. září.

   Ostatní místa a termíny zůstávají beze změny, a tedy se postupně v Čechách vydáme hned dvakrát do Karlových Varů, dále do Mariánských Lázní a Liberce. Na Moravu zavítáme do Brna a nově také do zahraničí, a sice do Bratislavy. Věříme, že se vám letošní speciální módní show bude líbit. Rád bych vás všechny na naše kulturně-společenské a charitativní akce v rámci Czech Fashion Week 2024 jménem celého produkčního týmu osobně co nejsrdečněji pozval. Na setkávání s vámi se těší

                                                                                                                                Ing. Jiří Morštadt, producent

-->