Aktuality

Vyvrcholením letošního ročníku bude přehlídka značky JK Jitka Klett Couture

Jitka Klett, vynikající módní návrhářka, si vydobyla místo v globálním módním průmyslu díky svým jedinečným a elegantním modelům. Její kolekce jsou úspěšné po celém světě a dnes se zaměřuje také na charitativní práci.

JK Klett, prestižní módní značka, kterou v roce 1994 založila Jitka Klett, je výsledkem dlouholetých zkušeností a mistrovských dovedností této výjimečné návrhářky. Tato značka se proslavila svými originálními modely, které jsou jedinečné svou ženskostí a nadčasovostí. Každý model je tvořen s důrazem na detail a využitím specifických, dnes již ikonických, látkových dezénů. Tyto modely jsou pak dokonalou kombinací elegance a kreativity.

Během let se Jitka Klett stala známou postavou na evropské i mezinárodní módní scéně. Její kolekce byly obdivovány nejen v Evropě, ale i na Blízkém východě, včetně luxusního Dubaje. Zvláště v tomto roce se její práce dočkala velkého uznání v módním světě, když její kolekce dosáhly významného úspěchu na prestižních přehlídkách v italském Miláně.

Vedle své kariéry v módním průmyslu je Jitka Klett také známa svými bohatými charitativními aktivitami. Její práce je zaměřena na pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují. Její charitativní úsilí bude jedním z hlavních témat letošního ročníku CFW.

Snímek z roku 2020 představuje jednu z nejúspěšnějších kolekcí Jitky Klett, která je jasným důkazem jejího nadčasového talentu a úsilí přinést na svět módu, která je nejen krásná a elegantní, ale také plná osobnosti a originálnosti.

-->