Rozhovory

Dokonalá souhra slavila úspěch

První velkolepá módní show Czech Fashion Veek 2017 v Teplicích je minulostí. Jak hodnotí dva nabité dny na béžovém koberci přehlídkového mola i v zákulisí její zakladatel Jiří Morštadt…  

 

Jste spokojen?
Důležité je, že jsem spokojen nejen já osobně, ale hlavně návštěvníci a hosté letošního Czech Fashion Weeku Teplice 2017. Ve dvou dnech jsme představili odborné veřejnosti více než 850 modelů šestnácti předních návrhářů a vše proběhlo v naprosto profesionální kvalitě a na vysoké úrovni. Diváci odcházeli nadšeni a výběr autorů i jednotlivých modelů byl skutečně velkolepý.

Co vám udělalo největší radost? 
Na letošním fashion weeku mi udělala radost spousta věcí. Dovolím si tvrdit, že tou největší byla skutečně skvělá sestava a sehranost celého realizačního týmu. Do Teplic přijeli přední módní návrháři z Čech i ze zahraničí, podařilo se sestavit špičkový tým 32 předních modelek pod vedením Žanety Morštadt, naprosto profesionální tým 15 vizážistů v čele s Evou Ottovou a 15 kadeřníků vedených Gabrielou Kejmarovou, zajistit vynikající produkci, a to nejen v oblasti personální, ale i technické v režii Davida Altnera. Jim a všem ostatním, kteří zajišťovali nezbytný servis, patří velké poděkování za úspěšný průběh letošního ročníku.

Ohlasy odborníků i veřejnosti znějí jednohlasně: Skvělá akce! Bude se napřesrok opakovat? 
Naším přáním je založit tradici a dlouhodobost projektu Czech Fashion Week. Ihned po skončení letošního ročníku se nám přihlásilo mnoho dalších módních návrhářů, kteří by rádi příští rok předvedli své špičkové kolekce. Hlásí se také přední modelky a i partneři projevili zájem na dlouhodobé spolupráci. Naše vydavatelská skupina sice nemá pořádání těchto akcí jako svoji hlavní činnost, nicméně se budeme snažit tuto náročnou akci v příštím roce opět realizovat. Již nyní můžeme říct, že v případě dalšího ročníku předvedeme odborné veřejnosti a publiku ještě větší módní show a přineseme v mnoha směrech příjemná překvapení. Zapište si do diáře 22. až 24. 6. 2018!

-->