Rozhovory

Natálie Kočendová: Mám vysoké cíle

Natálie Kočendová je úspěšnou českou podnikatelkou, modelkou, influencerkou a nově i tanečnicí a herečkou. Má za sebou spoustu zkušeností, které ji dovedly až k dnešním úspěchům. Před pár dny se vrátila z focení nové letní kolekce Liliany Augustinové a tak jsme jí položili pár otázek než se opět rozjede do světa. Co má v plánu dál, co ji motivuje a dodává energii?

Natálko, právě jsi se vrátila z focení ve Španělské Marbelle. Jak se ti tam líbilo a jak často cestuješ za prací?  

 

V Marbelle se mi líbilo. Miluji cestování a svou práci, a když to jde spojit, tak je to pro mě dokonale strávený čas. Díky sociálním sítím a modelingu cestuji opravdu velmi často. Možná jsem teď více v zahraničí než v České republice.
 
Máš svou vlastní značku kosmetiky ByNK (by Natálie Kočendová). Jak dlouho se podnikání věnuješ, co tě inspirovalo a čím se tvá kosmetika vyznačuje?

 

Má firma NK bude v prosinci slavit rok. Vytvořila jsem ji, abych nejen svým fanouškům, ale všem lidem umožnila přístup k produktům, které podtrhují mou osobnost, vyjadřují můj styl a které miluji.
 
V květnu letošního roku proběhla premiéra nového filmu „Cool Girl!“, kde jsi hrála reportérku. Jaká to byla pro tebe zkušenost? Co ti role přinesla? A rýsuje se něco nového, kde bychom tě mohli vidět?

 

Jsem velmi vděčná za to, že mi neustále chodí nabídky i na role ve filmu. Cool Girl byla moje první zkušenost a bylo skvělé vidět se v kině. Líbilo se mi to natolik, že s tím budu pokračovat. Nedávno jsem hrála v novém českém filmu s Jakubem Prachařem a Vojtěchem Kotkem. Brzy se na něj můžete těšit v kinech.
 
Poslední dobou tě poměrně často můžeme vidět i jako tanečnici. O jaký tanec se jedná? Víme, že tančíš se svou kamarádkou a že s tanečním vystoupením plánujete dobýt i místa daleko za hranicemi Česka.  Prozradíš více?

 

S mojí kamarádkou Kateřinou Kosíkovou nás spojila vášeň k tanci. Tančíme Highheels, tento styl tance v ČR ještě není tolik pochopený jako v zahraničí. Ale vždy máme lekce plné, a dokonce si nás pozvali na trénink i do zahraničí. Při lekci se zaměřujeme na ženskost, sebevědomí a autentičnost.
 
 Co tě ve tvé práci motivuje a co ti dodává energii?

 

Sama pro sebe jsem tou největší motivací. Mám vysoké cíle, a když si zavzpomínám, kde jsem začínala, tak je to můj největší motor. Energii mi dodává zpětná vazba od mých sledujících, rodiny a kamarádů.
 
Jaké plány máš do konce roku?

 

 Plánů je spousta, zatím mohu prozradit, že vyjde spousta nových produktů a pracuje se i na něčem velkém, co tady u nás v České republice ještě nebylo.

 

Text: Lucie Augustinová

 


Natálie Kočendová 

Ve svých dvaceti letech se zúčastnila soutěže Mis Czech republic, kde obsadila  třetí příčku. Zároveň získala titul Miss International. Poté se jí dostalo příležitosti předvádět modely na milánském týdnu módy. V roce 2022 vyhrála mezinárodní soutěž krásy Top Model of the World, která se konala v Egyptě, a kde soutěžila s dalšími patnácti dívkami. Kromě hlavního titulu získala ještě další dvě ocenění – Miss Best Style a Miss Sunrise. V současnosti působí především jako influencerka na sociálních sítích. Na instagramu ji sleduje více než dvě stě tisíc lidí. Mimo to se stále věnuje modelingu a má na YouTube vlastní NK podcast.

-->