Buďte přirozeně krásná: Nahý make-up krok za krokem

Znáte všechny módní editorialy, ve kterých obdivujete přirozenou krásu modelek? Omyl. I tyto modelky make-up mají, jen je mistrně potlačený a jednoduchý. Nicméně, aby působil autenticky, potřebujete znát pár grifů a tipů. S naším návodem to snad brzy zvládnete do pěti minut. Možná i dřív. Ale nezapomeňte, že základem všeho je čistá, hydratovaná pokožka. Až na ní pak můžete "stavět".

Vyživená pleť je základ


"Při nude líčení se používají barevně neutrální barvy, které perfektně korespondují s barvou a tónem pleti, a veškeré nedostatky jsou dokonale zakryty. Základem je opět péče o pleť, protože nejlépe tento trend vypadá na čisté, vyživené pleti. Pak bude klidně stačit dobrý tónovací krém nebo lehký make-up na barevné sjednocení a trocha korektoru.

Na tváře můžeme použít zlehka krémovou tvářenku, vypadá přirozeněji. Zkuste teplejší hnědý odstín. Na lícní kosti můžeme přidat trochu lesku, ale opatrně, klidně postačí trochu vazelíny, hlavně žádný třpyt," doporučuje make-up artistka Iva Davies.

 

Vykreslit obočí


"Obočí stačí projet zabarvenou řasenkou, pokud chloupky chybí, gelem na obočí je tenkým zkoseným štětečkem vykreslíme jeden po druhém. Na oči použijeme stíny v odstínech hnědé, béžové, antracit, k řasám můžeme použit barvu trochu tmavší pro zvýraznění oka. Vše ale musí byt skvěle rozestínováno do ztracena, hlavně žádné ostré přechody mezi barvami. 


Je lepší používat matné stíny, lesklé spíš jen pro efekt trochu na pohyblivé víčko. Nezapomeňte natočit řasy a zvýraznit je řasenkou. Pokud vám černá přijde moc, klidně sáhněte po hnědé. Na rty vám stačí balzám nebo rtěnka či lesk v tělové barvě," dodává Iva Davies.

 

Zdroj: www.zena.cz

 

Čtěte více

Osmany Laffita: Gracias

Osmany Laffita: Gracias

V Praze se chystá velkolepá akce. Vypukne na první letní den ve čtvrtek 20. června na Triumfálním schodišti Národního muzea v Praze. Hlavním aktérem bude známý módní návrhář Osmany Laffita, který letos slaví dvacet let své tvorby v České republice.

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

   jsme rádi, že naše společnosti European Press Holding, a. s. a Czech Fashion Week, s.r.o. mohou pro vás tak, jako v předchozích deseti letech i tentokrát připravit skvělé společensko-kulturní akce a módní přehlídky v rámci CFW 2004.

 

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Pětadvacetiletá Krystyna Pyszková z České republiky se v indické Bombaji stala Miss World 2024! Tato skvělá zpráva nedávno obletěla svět a my jsme uvítali příležitost položit nejkrásnější dívce na zeměkouli několik otázek.

-->