Buďte přirozeně krásná: Nahý make-up krok za krokem

Znáte všechny módní editorialy, ve kterých obdivujete přirozenou krásu modelek? Omyl. I tyto modelky make-up mají, jen je mistrně potlačený a jednoduchý. Nicméně, aby působil autenticky, potřebujete znát pár grifů a tipů. S naším návodem to snad brzy zvládnete do pěti minut. Možná i dřív. Ale nezapomeňte, že základem všeho je čistá, hydratovaná pokožka. Až na ní pak můžete "stavět".

Vyživená pleť je základ


"Při nude líčení se používají barevně neutrální barvy, které perfektně korespondují s barvou a tónem pleti, a veškeré nedostatky jsou dokonale zakryty. Základem je opět péče o pleť, protože nejlépe tento trend vypadá na čisté, vyživené pleti. Pak bude klidně stačit dobrý tónovací krém nebo lehký make-up na barevné sjednocení a trocha korektoru.

Na tváře můžeme použít zlehka krémovou tvářenku, vypadá přirozeněji. Zkuste teplejší hnědý odstín. Na lícní kosti můžeme přidat trochu lesku, ale opatrně, klidně postačí trochu vazelíny, hlavně žádný třpyt," doporučuje make-up artistka Iva Davies.

 

Vykreslit obočí


"Obočí stačí projet zabarvenou řasenkou, pokud chloupky chybí, gelem na obočí je tenkým zkoseným štětečkem vykreslíme jeden po druhém. Na oči použijeme stíny v odstínech hnědé, béžové, antracit, k řasám můžeme použit barvu trochu tmavší pro zvýraznění oka. Vše ale musí byt skvěle rozestínováno do ztracena, hlavně žádné ostré přechody mezi barvami. 


Je lepší používat matné stíny, lesklé spíš jen pro efekt trochu na pohyblivé víčko. Nezapomeňte natočit řasy a zvýraznit je řasenkou. Pokud vám černá přijde moc, klidně sáhněte po hnědé. Na rty vám stačí balzám nebo rtěnka či lesk v tělové barvě," dodává Iva Davies.

 

Zdroj: www.zena.cz

 

Čtěte více

Extravagantní Anna Anna

Extravagantní Anna Anna

S Annou Tejklovou z Prahy, jsem se seznámila po její přehlídce v rámci módní show Czech Fashion Week v Teplicích, před několika lety. To jsem ještě netušila, že je kromě návrhářky i malířkou, ilustrátorkou či autorkou komiksů. Svou značku Anna Anna založila před deseti lety, a tak je čas k malému ohlédnutí.

Vážení přátelé, milí partneři,

Vážení přátelé, milí partneři,

ještě jednou přijměte naše upřímné poděkování za partnerství při pořádání Czech Fashion Week Teplice 2022. Bez vás by to nešlo! Vaší podpory si velmi vážíme a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Teplice stále udávají módní trendy

Teplice stále udávají módní trendy

Sobota 17. září přilákala na kolonádu u Domu kultury v Teplicích příznivce módy. Několik set jich usedlo podél přehlídkového mola, další sledovali program prostřednictvím přímého přenosu 7. ročníku Czech Fashion Week 2022.

-->