Jaro-léto 2017 - tři trendy v kolekci Gino Rossi

1.Pause 2.Encounter Culture 3.Digital Wave V sezoně jaro-léto 2017 máme tři trendy v kolekci Gino Rossi. První z nich se nazývá Pause týká se hlavně klasiky, ale najdeme v něm i minimalistický casual. Druhým trendem je Encounter Culture, který je podstatou letního looku a můžete ho najít v každém stylu od klasiky , casualu až po sport. Třetím trendem je Digital Wave, který především reprezentuje sportovní a casual styl.

Pause je trend jehož klíčem je jakost. Zaměřuje se na zvýšení komfortu a především užití luxusních materiálů. Minimalistická svršky a ostře řezané asymetrie odráží charakter tohoto trendu. Důležitou roli hraje barevná paleta : základem je bílá a studené odstíny šedé z nádechem meruňkového odstínu. Letní svěžest dodává modrá barva (blue bird) . Zatímco odstín zlaté tj. Liquid Gold. zdůrazňuje luxusní charakter.

 

Encounter Culture je trend odkazující se na kubánskou a karibskou kulturu. Výrazné barvy jsou inspirované krásou tropů, deštných lesů nebo exotickými palmovými listy. Květinové motivy jsou kombinované se surovou kůží nebo robusnímy blokovými podpatky. Viditelný je odkaz na etno styl, od použití přirodních šňůrek nebo tkanin kombinované s metalickou kůží.

 

Digital Wave je trend navazující do let 8O : vliv mnoha prostupujících prvků. Začíná od punku přes romantismus a končí sportem. Dominantní vliv japonské kultury. Vytvořený z měkkých kůží a těžkých podešví je spojením dvou odlišných světů. Digitalizace zažívá boom -potištěné látky plné výrazných a zářivých barev, které se mění na "image" rádiových vln. Metalické kůže dodají obuvi futuristický vzhled a lakované kůže s wet-lookem jsou používány jako akcent u sandálů a sportovní obuvi.

 

Zdroj: BB MEDIA CONSULTING, s. r. o.

Čtěte více

Extravagantní Anna Anna

Extravagantní Anna Anna

S Annou Tejklovou z Prahy, jsem se seznámila po její přehlídce v rámci módní show Czech Fashion Week v Teplicích, před několika lety. To jsem ještě netušila, že je kromě návrhářky i malířkou, ilustrátorkou či autorkou komiksů. Svou značku Anna Anna založila před deseti lety, a tak je čas k malému ohlédnutí.

Vážení přátelé, milí partneři,

Vážení přátelé, milí partneři,

ještě jednou přijměte naše upřímné poděkování za partnerství při pořádání Czech Fashion Week Teplice 2022. Bez vás by to nešlo! Vaší podpory si velmi vážíme a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Teplice stále udávají módní trendy

Teplice stále udávají módní trendy

Sobota 17. září přilákala na kolonádu u Domu kultury v Teplicích příznivce módy. Několik set jich usedlo podél přehlídkového mola, další sledovali program prostřednictvím přímého přenosu 7. ročníku Czech Fashion Week 2022.

-->