Jaro-léto 2017 - tři trendy v kolekci Gino Rossi

1.Pause 2.Encounter Culture 3.Digital Wave V sezoně jaro-léto 2017 máme tři trendy v kolekci Gino Rossi. První z nich se nazývá Pause týká se hlavně klasiky, ale najdeme v něm i minimalistický casual. Druhým trendem je Encounter Culture, který je podstatou letního looku a můžete ho najít v každém stylu od klasiky , casualu až po sport. Třetím trendem je Digital Wave, který především reprezentuje sportovní a casual styl.

Pause je trend jehož klíčem je jakost. Zaměřuje se na zvýšení komfortu a především užití luxusních materiálů. Minimalistická svršky a ostře řezané asymetrie odráží charakter tohoto trendu. Důležitou roli hraje barevná paleta : základem je bílá a studené odstíny šedé z nádechem meruňkového odstínu. Letní svěžest dodává modrá barva (blue bird) . Zatímco odstín zlaté tj. Liquid Gold. zdůrazňuje luxusní charakter.

 

Encounter Culture je trend odkazující se na kubánskou a karibskou kulturu. Výrazné barvy jsou inspirované krásou tropů, deštných lesů nebo exotickými palmovými listy. Květinové motivy jsou kombinované se surovou kůží nebo robusnímy blokovými podpatky. Viditelný je odkaz na etno styl, od použití přirodních šňůrek nebo tkanin kombinované s metalickou kůží.

 

Digital Wave je trend navazující do let 8O : vliv mnoha prostupujících prvků. Začíná od punku přes romantismus a končí sportem. Dominantní vliv japonské kultury. Vytvořený z měkkých kůží a těžkých podešví je spojením dvou odlišných světů. Digitalizace zažívá boom -potištěné látky plné výrazných a zářivých barev, které se mění na "image" rádiových vln. Metalické kůže dodají obuvi futuristický vzhled a lakované kůže s wet-lookem jsou používány jako akcent u sandálů a sportovní obuvi.

 

Zdroj: BB MEDIA CONSULTING, s. r. o.

Čtěte více

Osmany Laffita: Gracias

Osmany Laffita: Gracias

V Praze se chystá velkolepá akce. Vypukne na první letní den ve čtvrtek 20. června na Triumfálním schodišti Národního muzea v Praze. Hlavním aktérem bude známý módní návrhář Osmany Laffita, který letos slaví dvacet let své tvorby v České republice.

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

   jsme rádi, že naše společnosti European Press Holding, a. s. a Czech Fashion Week, s.r.o. mohou pro vás tak, jako v předchozích deseti letech i tentokrát připravit skvělé společensko-kulturní akce a módní přehlídky v rámci CFW 2004.

 

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Pětadvacetiletá Krystyna Pyszková z České republiky se v indické Bombaji stala Miss World 2024! Tato skvělá zpráva nedávno obletěla svět a my jsme uvítali příležitost položit nejkrásnější dívce na zeměkouli několik otázek.

-->