Přední české modelky pomáhají charitativním projektem nemocným dětem

Ústí nad Labem | Podvanácté dnes zavítaly na dětská oddělení Krajské zdravotní (KZ), a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem přední české modelky v rámci charitativního projektu Krása pomáhá dětem. S předáním dárků jim pomohli basketbalisté ústecké Slunety. Organizátorkou akce je Lenka Kocmanová Taussigová (Miss sympatie ČR 2002), která na projektu spolupracuje s Ústeckým krajem. Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Potěšit malé pacienty nejen na chirurgickém oddělení přišly modelky Karolína Mališová, Gabriela Lašková, Hana Reinders Mašlíková, Lucie Šlégr či Tereza Fajksová, které při návštěvě dětských oddělení předaly společně dětem drobné dárky.


Krásky se poté přesunou do Sportcentra Sluneta, kde od 20.00 hodin proběhne galavečer, jehož výtěžek bude věnován ve prospěch dětských oddělení KZ, konkrétně na oddělení dětské chirurgie - dětské úrazové centrum v ústecké Masarykově nemocnici a dětské a dorostové oddělení mostecké nemocnice.

 

Zdroj: Met

 

Čtěte více

Extravagantní Anna Anna

Extravagantní Anna Anna

S Annou Tejklovou z Prahy, jsem se seznámila po její přehlídce v rámci módní show Czech Fashion Week v Teplicích, před několika lety. To jsem ještě netušila, že je kromě návrhářky i malířkou, ilustrátorkou či autorkou komiksů. Svou značku Anna Anna založila před deseti lety, a tak je čas k malému ohlédnutí.

Vážení přátelé, milí partneři,

Vážení přátelé, milí partneři,

ještě jednou přijměte naše upřímné poděkování za partnerství při pořádání Czech Fashion Week Teplice 2022. Bez vás by to nešlo! Vaší podpory si velmi vážíme a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Teplice stále udávají módní trendy

Teplice stále udávají módní trendy

Sobota 17. září přilákala na kolonádu u Domu kultury v Teplicích příznivce módy. Několik set jich usedlo podél přehlídkového mola, další sledovali program prostřednictvím přímého přenosu 7. ročníku Czech Fashion Week 2022.

-->