Přední české modelky pomáhají charitativním projektem nemocným dětem

Ústí nad Labem | Podvanácté dnes zavítaly na dětská oddělení Krajské zdravotní (KZ), a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem přední české modelky v rámci charitativního projektu Krása pomáhá dětem. S předáním dárků jim pomohli basketbalisté ústecké Slunety. Organizátorkou akce je Lenka Kocmanová Taussigová (Miss sympatie ČR 2002), která na projektu spolupracuje s Ústeckým krajem. Záštitu nad akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Potěšit malé pacienty nejen na chirurgickém oddělení přišly modelky Karolína Mališová, Gabriela Lašková, Hana Reinders Mašlíková, Lucie Šlégr či Tereza Fajksová, které při návštěvě dětských oddělení předaly společně dětem drobné dárky.


Krásky se poté přesunou do Sportcentra Sluneta, kde od 20.00 hodin proběhne galavečer, jehož výtěžek bude věnován ve prospěch dětských oddělení KZ, konkrétně na oddělení dětské chirurgie - dětské úrazové centrum v ústecké Masarykově nemocnici a dětské a dorostové oddělení mostecké nemocnice.

 

Zdroj: Met

 

Čtěte více

Osmany Laffita: Gracias

Osmany Laffita: Gracias

V Praze se chystá velkolepá akce. Vypukne na první letní den ve čtvrtek 20. června na Triumfálním schodišti Národního muzea v Praze. Hlavním aktérem bude známý módní návrhář Osmany Laffita, který letos slaví dvacet let své tvorby v České republice.

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

   jsme rádi, že naše společnosti European Press Holding, a. s. a Czech Fashion Week, s.r.o. mohou pro vás tak, jako v předchozích deseti letech i tentokrát připravit skvělé společensko-kulturní akce a módní přehlídky v rámci CFW 2004.

 

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Pětadvacetiletá Krystyna Pyszková z České republiky se v indické Bombaji stala Miss World 2024! Tato skvělá zpráva nedávno obletěla svět a my jsme uvítali příležitost položit nejkrásnější dívce na zeměkouli několik otázek.

-->