Soňa Skoncová získala lukratívnu pozíciu. Na Slovensku bude reprezentovať skupinu Premium Fashion Br

Praha/Bratislava, 8.2.2017 – Premium Fashion Brands, jeden z najväčších reťazcov s dostupnou luxusnou módou v Českej republike a na Slovensku, zastupuje od začiatku februára Soňa Skoncová na pozícii Country Manažérky pre slovenský trh. 

Naša známa Slovenka a vicemiss z roku 2009  Soňa Skoncová bude mať na starosti marketing a business development skupiny Premium Fashion Brands (PFB) a jej značiek na slovenskom trhu. Zároveň bude zastrešovať event management, media relations, komunikáciu v online prostredí prostredníctvom sociálnych sietí PFB, spoluprácu s ambasádormi značky a podporu e-commerce. Na Slovensku aj v Českej republike bude reprezentovať značky ako Hugo Boss, Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans alebo multibrand s luxusnou obuvou a doplnkami Beltissimo, patriace do portfólia PFB.

„Nesmierne si vážim ponuku, ktorú som prijala s rešpektom a veľkým nadšením. Verím, že moje dlhoročné skúsenosti v oblasti módy, médií a sociálnych sietí budú pre spoločnosť Premium Fashion Brands očakávaným prínosom. Teším sa, že budem súčasťou tohto dynamického tímu ľudí,“ hovorí Skoncová.

Ako moderátorka a tvár bude však i naďalej pôsobiť v relácii Topstar, ktorú vysiela televízia JOJ. Rovnako sa bude venovať aj svojim aktivitám v modelingu, v ktorom sa pohybuje už od svojich 15 rokov, a tiež svojmu úspešnému projektu I love Kuku. 

Zdroj: PFB
 

 

Čtěte více

Extravagantní Anna Anna

Extravagantní Anna Anna

S Annou Tejklovou z Prahy, jsem se seznámila po její přehlídce v rámci módní show Czech Fashion Week v Teplicích, před několika lety. To jsem ještě netušila, že je kromě návrhářky i malířkou, ilustrátorkou či autorkou komiksů. Svou značku Anna Anna založila před deseti lety, a tak je čas k malému ohlédnutí.

Vážení přátelé, milí partneři,

Vážení přátelé, milí partneři,

ještě jednou přijměte naše upřímné poděkování za partnerství při pořádání Czech Fashion Week Teplice 2022. Bez vás by to nešlo! Vaší podpory si velmi vážíme a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Teplice stále udávají módní trendy

Teplice stále udávají módní trendy

Sobota 17. září přilákala na kolonádu u Domu kultury v Teplicích příznivce módy. Několik set jich usedlo podél přehlídkového mola, další sledovali program prostřednictvím přímého přenosu 7. ročníku Czech Fashion Week 2022.

-->