Soňa Skoncová získala lukratívnu pozíciu. Na Slovensku bude reprezentovať skupinu Premium Fashion Br

16. 02 2017

Praha/Bratislava, 8.2.2017 – Premium Fashion Brands, jeden z najväčších reťazcov s dostupnou luxusnou módou v Českej republike a na Slovensku, zastupuje od začiatku februára Soňa Skoncová na pozícii Country Manažérky pre slovenský trh. 

Naša známa Slovenka a vicemiss z roku 2009  Soňa Skoncová bude mať na starosti marketing a business development skupiny Premium Fashion Brands (PFB) a jej značiek na slovenskom trhu. Zároveň bude zastrešovať event management, media relations, komunikáciu v online prostredí prostredníctvom sociálnych sietí PFB, spoluprácu s ambasádormi značky a podporu e-commerce. Na Slovensku aj v Českej republike bude reprezentovať značky ako Hugo Boss, Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans alebo multibrand s luxusnou obuvou a doplnkami Beltissimo, patriace do portfólia PFB.

„Nesmierne si vážim ponuku, ktorú som prijala s rešpektom a veľkým nadšením. Verím, že moje dlhoročné skúsenosti v oblasti módy, médií a sociálnych sietí budú pre spoločnosť Premium Fashion Brands očakávaným prínosom. Teším sa, že budem súčasťou tohto dynamického tímu ľudí,“ hovorí Skoncová.

Ako moderátorka a tvár bude však i naďalej pôsobiť v relácii Topstar, ktorú vysiela televízia JOJ. Rovnako sa bude venovať aj svojim aktivitám v modelingu, v ktorom sa pohybuje už od svojich 15 rokov, a tiež svojmu úspešnému projektu I love Kuku. 

Zdroj: PFB