Workshop s mentorkami!

 Již brzy proběhnou workshopy s úspěšnými a zkušenými mentorkami letošního ročníku , vítězkami České Miss, Eliškou Bučkovou, Anetou Vignerovou, Terezou Fajksovou a Nikol Švantnerovou, které se budou snažit dívkám předat užitečné rady, motivaci a zkušenosti, před vstupem do světa showbusinessu a na cestě za svým snem - stát se Českou Miss 2017!   Zdroj: Česká Miss

Čtěte více

Extravagantní Anna Anna

Extravagantní Anna Anna

S Annou Tejklovou z Prahy, jsem se seznámila po její přehlídce v rámci módní show Czech Fashion Week v Teplicích, před několika lety. To jsem ještě netušila, že je kromě návrhářky i malířkou, ilustrátorkou či autorkou komiksů. Svou značku Anna Anna založila před deseti lety, a tak je čas k malému ohlédnutí.

Vážení přátelé, milí partneři,

Vážení přátelé, milí partneři,

ještě jednou přijměte naše upřímné poděkování za partnerství při pořádání Czech Fashion Week Teplice 2022. Bez vás by to nešlo! Vaší podpory si velmi vážíme a věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Teplice stále udávají módní trendy

Teplice stále udávají módní trendy

Sobota 17. září přilákala na kolonádu u Domu kultury v Teplicích příznivce módy. Několik set jich usedlo podél přehlídkového mola, další sledovali program prostřednictvím přímého přenosu 7. ročníku Czech Fashion Week 2022.