Záštity_slide

 

 

 

 

My, pořadatelé, s hrdostí představujeme záštity od známých a vlivných osobností, jak je u nás již zvykem každým rokem. Naše akce má záštitu od prezidenta republiky, senátu a dalších významných jedinců. Naše akce je vnímána jako velký přínos pro společnost, neboť podporujeme módu, návrháře a sklízíme za to jen chválu.

Díky těmto záštitám dokážeme našim partnerům poskytnout ještě větší punc profesionality, což nám pomáhá rozvíjet a udržovat kvalitu naší kulturní události. Jsme vděční za tuto podporu a zájem, který nám umožňuje pokračovat v našem poslání, a tím přispívat k obohacení kulturního života a podpoře talentovaných návrhářů.

Čtěte více

Osmany Laffita: Gracias

Osmany Laffita: Gracias

V Praze se chystá velkolepá akce. Vypukne na první letní den ve čtvrtek 20. června na Triumfálním schodišti Národního muzea v Praze. Hlavním aktérem bude známý módní návrhář Osmany Laffita, který letos slaví dvacet let své tvorby v České republice.

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

Vážení a milí čtenáři a příznivci módy a designu,

   jsme rádi, že naše společnosti European Press Holding, a. s. a Czech Fashion Week, s.r.o. mohou pro vás tak, jako v předchozích deseti letech i tentokrát připravit skvělé společensko-kulturní akce a módní přehlídky v rámci CFW 2004.

 

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Nejkrásnější dívkou je Krystyna Pyszková

Pětadvacetiletá Krystyna Pyszková z České republiky se v indické Bombaji stala Miss World 2024! Tato skvělá zpráva nedávno obletěla svět a my jsme uvítali příležitost položit nejkrásnější dívce na zeměkouli několik otázek.

-->